+372 53 603 641

SPORDIHALL E-R: 8-22 I L-P: 9-20

administraator@sirisgym.ee

Small group personal training

Väikegrupi personaaltreening on jõusaali kursus, mis loodud kõigile, kel huvi turvaliselt ja teadlikult jõusaalis treenida. Väikegrupi tunnid toimuvad kogenud jõusaali treeneritega. Läbi kursuse arendatakse teadmisi tulemusliku ning ohutu treenimise kohta. Lisaks õpetatakse korrektset tehnikat ja õiget harjutuste sooritust vastavalt individuaalsele võimekusele ning eelnevale treenitusele kohaselt. See arendav kursus on mõeldud kõigile olenemata eelnevast jõusaali kogemusest, eelkõige alustajale, taasalustajale, aga ka juba jõusaalis treenijale, et edaspidi veel tulemuslikumalt treenida.

Kuue nädala jooksul tehakse Siris. gym personaaltreeneritega 18 personaaltreeningut, nii jõusaalis kui II korruse funktsionaalalal. Kursuse jooksul õpetatakse harjutusi seadmetel ning masinatel, harjutuste õigeid nimetusi, aga ka seda kuidas koostada ise tulemuslik treeningtund, et edaspidi iseseisvalt ja enesekindlalt treenida. Kindlasti õpib osaleja palju uut ning põnevat jõusaali harjutuste, seadmete ning treeningute kohta üldiselt.

Uus grupp alustab 18.01!
Kursuse kestus 18.01- 26.02.

Kogu info kursuse kohta leiad siit lehelt.

You Might Also Like

Back to training 11.01.

Back to training 11.01.

Alates 11.01.2021 saamegi tagasi rühmatreeningutesse. Esialgu kehtivad tundides veel 10+1 reegel (treener ja 10 osalejat) EV Valitsuse korraldusel.

Read More
TEADAANNE!

TEADAANNE!

Jõusaal jääb avatuks individuaaltreeninguteks!

Read More