+372 53 603 641

JÕUSAAL ON TAAS AVATUD!

administraator@sirisgym.ee

TEADAANNE!

Jõusaal jääb avatuks individuaaltreeninguteks!

PANE TÄHELE!

  • Sisetingimustes on lubatud üksnes kontaktivaba individuaaltegevus ja –treening.
  • Grupitreeningud siseruumides ei ole lubatud.
  • Peatame kõik kehtivad perioodikaardid, mis on mõeldud ainult rühmatreeningute kasutamiseks alates 14.12.20. Kaardid aktiveerime taas kui valitsuse poolt tuleb luba rühmatreeningutega jätkata.
  • NB! Kellel on soov siiski jõusaali kasutada saab oma rühmatreeningute kaardi aktiveerida jõusaali külastusteks teavitades oma soovist e-maili aadressil administraator@sirisgym.ee. Sellisel juhul perioodikaarti ei pikendata.
  • Piiramatuid perioodikaarte nii jõusaali kui rühmatreeningute külastusteks automaatselt ei peatata. Kes soovib siiski oma kaardi peatada, siis on see võimalus olemas teavitades oma soovist e-maili aadressil administraator@sirisgym.ee
  •  Aktiivsete endise Activespa perioodikaartide omanike perioodikaardid peatuvad automaatselt alates 14.12.20, kuid samuti on võimalik kaardid aktiveerida jõusaali külastusteks teavitades oma soovist e-maili aadressil administraator@sirisgym.ee. Sellisel juhul perioodikaarti ei pikendata.
  • Beebide ujumine on peatatud kuni valitsus annab loa rühmatreeningutega jätkata. Uuest aastast toimub beebide ujumine Estonia Spa & Saun spaas aadressil A.H.Tammsaare 6, Pärnu.
  • Spordiklubisse tulles ja spordiklubis liikudes kasuta maski! Treeningutel maski kandma ei pea.
  • Hoiame distantsi!

Küsimuste korral annavad lahkesti nõu meie armsad administraatorid läbi vabalt valitud suhtluskanali: e-maili, facebooki või telefoni teel.

Siris Gym OÜ

Riia maantee 129, Pärnu, 80042
Reg. nr. 14825690
info@sirisgym.ee

You Might Also Like

Taasavame jõusaali 3. mail

Taasavame jõusaali 3. mail

Rühmatreeningud hetkel veel ei toimu kuni uute piirangute leevenemiseni riigis.

Read More
Uued piirangud – spordiklubi suletud

Uued piirangud – spordiklubi suletud

Kõik kehtivad jõusaali, rühmatreeningute paketid ning etteostetud 6 kuu kaardid pikendatakse individuaalselt taasavamisel.

Read More
Live tunnid facebookis!

Live tunnid facebookis!

Lisatud ka aprillikuu tunnid! Iga teisipäev ja neljapäev, kell 11.00.!

Read More