TREENER

EGLE VUTT

TrennidZumba, Strong

+372 58 068 636

Egle on Zumba, Zumba Kids ja STRONG by Zumba treener. Zumba treeningute andmist alustas ta juba 2013. aastal ja on sellega järjepidevalt tegelenud nüüdseks 16 aastat. Zumba treeningute läbiviimisel ühendab Egle oma hobi tööga, sest tantsimine on tema kirg, meelelahutus ning pingetest vabastaja. Ladina rütmidele vahelduseks tantsib ta ka Bodyjami, kus praegused kuumemad pop-hitid saab läbi tantsitud hip-hop’i, house’i ja sarnaste stiilidena.

Lapsed ja nendega tegelemine on Egle üks meeldivaim elu osa. Seega oli loomulik jätk, et tantsimist armastav Zumba treener omandab ka Zumba Kids-i litsentsi. Laste treeningud nõuavad teistsugust lähenemist ja tänu omandatud teadmistele oskab Egle tähelepanu pöörata laste tantsutunni ülesehitusele ning leida viise, kuidas huvitavamalt samme õpetada.

2016. aastal hakkas Egle rohkem tegelema ka jõutreeningutega, mis viis ta edasi STRONG by Zumba koolitusele.

Miks just Zumba trenn?

Egle on valinud need treeningstiilid, et enda keha toonuses, meele erksana ning tuju lõbusana hoida. Seda sama soovib pakkuda ta ka enda trennides osalejatele. See on tasakaal vaimse ja füüsilise heaolu vahel.

Siris. gym trennid Eglega:
Zumba, Strong

Siris Gym Oü

Riia maantee 129, Pärnu, 80042
Reg. nr. 14825690
info@sirisgym.ee