Kestvus: 55min

Ringtreening sobib kõigile, nii meestele kui naistele, vaatamata eale ja füüsilisele ettevalmistusele.

Trenn algab soojendusega, millele järgneb kõigi suuremate lihasgruppidele koormuse andmine. Harjutusi on ühes ringis kokku 10 ja igaühe läbimine võtab aega 60 sekundit. Peale harjutuse läbimist liigud järgmisesse “jaama” edasi. Kokku tehakse ühe treeningu jooksul kolm ringi. Trenn lõppeb mõnusa venitusega.

Kõiki harjutusi on võimalik kohandada vastavalt oma treenitusastmele (Sina ise saad valida raskused!) ning loomulikult saad harjutusi teha omas tempos. Tänu sellele sobib ringtreening väga hästi nii edasijõudnutele kui ka alustajatele, kõik saavad soovitud koormuse.

See on kõige personaalsem rühmatreening, hea seltskonna ja motiveeriva muusikaga! Parim võimalus õige tehnika õppimiseks, kuna treener jõuab jälgida kõiki ja korrigeerib pidevalt tehnikat.

TREENER

AVE VIIKMAN

TrennidRingtreening, Jõutreening

+372 53 984 354

Ave on tegelenud alates 2007. aastast erinevate rühmatreeningutega. Ave trennides pööratakse olulist rõhku korrektsele sooritusele, et anda konkreetsetele lihasgruppidele vajalik koormus, nii on välistatud ka vigastuste tekkimine… Loe lisa.