+372 53 603 641

JÕUSAAL ON TAAS AVATUD!

administraator@sirisgym.ee

Väikegrupi personaaltreening jõusaalis

Väikegrupi personaaltreening on jõusaali kursus, mis loodud kõigile, kel huvi turvaliselt ja teadlikult jõusaalis treenida. Väikegrupi tunnid toimuvad kogenud jõusaali treeneritega. Läbi kursuse arendatakse teadmisi tulemusliku ning ohutu treenimise kohta. Lisaks õpetatakse korrektset tehnikat ja õiget harjutuste sooritust vastavalt individuaalsele võimekusele ning eelnevale treenitusele kohaselt. See arendav kursus on mõeldud kõigile olenemata eelnevast jõusaali kogemusest, eelkõige alustajale, taasalustajale, aga ka juba jõusaalis treenijale, et edaspidi veel tulemuslikumalt treenida.

Kuue nädala jooksul tehakse Siris. gym personaaltreeneritega 18 personaaltreeningut, nii jõusaalis kui II korruse funktsionaalalal. Kursuse jooksul õpetatakse harjutusi seadmetel ning masinatel, harjutuste õigeid nimetusi, aga ka seda kuidas koostada ise tulemuslik treeningtund, et edaspidi iseseisvalt ja enesekindlalt treenida. Kindlasti õpib osaleja palju uut ning põnevat jõusaali harjutuste, seadmete ning treeningute kohta üldiselt.

Uus grupp alustab 18.01!
Kursuse kestus 18.01- 26.02.

Kogu info kursuse kohta leiad siit lehelt.

You Might Also Like

Taasavame jõusaali 3. mail

Taasavame jõusaali 3. mail

Rühmatreeningud hetkel veel ei toimu kuni uute piirangute leevenemiseni riigis.

Read More
Uued piirangud – spordiklubi suletud

Uued piirangud – spordiklubi suletud

Kõik kehtivad jõusaali, rühmatreeningute paketid ning etteostetud 6 kuu kaardid pikendatakse individuaalselt taasavamisel.

Read More
Live tunnid facebookis!

Live tunnid facebookis!

Lisatud ka aprillikuu tunnid! Iga teisipäev ja neljapäev, kell 11.00.!

Read More